فروش زرشک
دوشنبه , ۲۸ تیر ۱۴۰۰
خانه / درباره ما

درباره ما

کشت و صنعت آبرام، مجموعه ای فعال در زمینه تولید ( آماده سازی)، فروش زرشک و کنسانتره زرشک است. تمام همت و تلاش ما بر این است که از شیوه سنتی عرضه زرشک فاصله بگیریم تا بتوانیم قیمت تمام شده آنها را در پایین ترین حد ممکن نگه داریم.کشت و صنعت آبرام در  ایران با همان برند تجاری آبرام در بازار مواد غذایی فعالیت دارد.

کشت و صنعت آبرام مفتخر است که زرشک و کنسانتره زرشک را به دو صورت فله و بسته بندی شده مطابق با نیاز مصرف کنندگان و صادرکنندگان عزیز فراهم آورد. مجموعه آتما، شما تجار، صادرکنندگان، رستوران داران و مغازه داران  عزیز را به همکاری با این شرکت دعوت می نماید. کافیست به لیست قیمت زرشک آبرام در همین وب سایت مراجعه کنید و یا در کانال اینستاگرام زرشک آبرام و تلگرام زرشک آبرام عضو شوید.

برای اطلاعات بیشتر درباره ما و همین طور لیست دقیق قیمت با زرشک ابرام تماس بگیرید.

قیمت زرشک بیرجند

خدمات ما

خرید

خرید از مستقیم از کشاورزان با هدف  کوتاه کردن چرخه فروش زرشک و کنسانتره زرشک بین تولیدکننده و مصرف کننده

فروش

عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع زرشک و کنسانتره زرشک با گستره کیفیتی و قیمتی مختلف متناسب با تامین نیاز تمام مصرف کنندگان ایرانی و خارجی

صادرات

زرشک محصولی با هویت کاملا ایرانی می باشد . این محصول هنوز آنگونه که باید و شاید جایگاه خود را در میان اقلام صادراتی باز نکرده است.کشت و صنعت آبرام باعرضه زرشک و کنسانتره  با استانداردهای بالا، امیدوار است که گامی در جهت آسان سازی صادرات این محصول برای تجار گرامی را فراهم آورد.

فروش زرشک قاین

 

 

کانال تلگرام