فروش زرشک
چهارشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۹
خانه / زرشک / خرید زرشک صادراتی | مراکز تهیه انواع چاشنی های غذایی در کشور

خرید زرشک صادراتی | مراکز تهیه انواع چاشنی های غذایی در کشور

خرید زرشک صادراتی از تولید کننده یا عمده فروش آن در بازار صورت می گیرد. صادر کنندگان این کالا پس از خرید انواع زرشک از تولید کننده و طی مراحل اداری و گمرکی این کالا را در بسته بندی های مناسب و طبق سفارش های دریافتی روانه بازار های جهانی می سازند. کشور های حوزه خلیج فارس، روسیه و کشور های عضو اتحادیه اروپا از جمله کشور های وارد کننده این محصول می باشند. در این میان کشور آلمان بزرگترین وارد کننده زرشک ایرانی می باشد که هر ساله بخش اعظمی از این محصول را از ایران خریداری می نماید.

خرید زرشک صادراتی | مراکز تهیه انواع چاشنی های غذایی در کشور

خرید زرشک صادراتی

خرید زرشک صادراتیایران یکی از کشور های به نام در صادرات برخی محصولات به شمار می رود. زرشک صادراتی ایران توسط تولید کنندگان و فعالین این حرفه تولید و در بازار به فروش می رسد. به دلیل حجم بالا و زیاد محصولات صادراتی خرید آن به شکل عمده صورت می گیرد. خرید عمده از کشاورز طبق توافق بین آنان و خریداران صورت می گیرد. از این رو این نوع خرید هم برای تولید کننده و کشاورز و هم برای خریدار روشی مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد که با کاهش هزینه های تولید نیز همراه خواهد بود. 

انواع زرشک کدام اند ؟

انواع زرشک کدام اند ؟ زرشک یکی از محصولاتی است که در دسته خشکبار قرار می گیرد. انواع زرشک را می توان به دو نوع زیر تقسیم بندی نمود:

  • زرشک کوهی یا وحشی
  • زرشک باغی مانند زرشک دانه اناری و زرشک پفکی

زرشک وحشی به طور طبیعی در طبیعت می روید و بیشتر در مناطق پر باران رشد می کند. از انواع قابل کشت این محصول نوع دانه اناری و پفکی آن می باشد که علت نامگذاری آن به این دو روش به دلیل فرایند خشک کردن آن می باشد. زرشک پفکی دور از نور خورشید و طی فرایندی دو سه ماهه خشک می شود. و زرشک دانه اناری پس از جمع آوری در مقابل نور خورشید پهن شده و به کمک انرژی آفتاب خشک می شود. 

برترین صادر کنندگان انواع زرشک

برترین صادر کنندگان انواع زرشک معمولا صادر کنندگان هر کالایی در نزدیکی محل تولید آن محصول قرار دارند. مثلا زرشک که نوعی کالای صادراتی است و در استان خراسان جنوبی کشت می شود توسط صادر کنندگان و تجاری که در این حوزه در استان فعالیت دارند صادر می شود. درج اطلاعاتی مانند زرشک پفکی چیست و تفاوت آن با زرشک دانه اناری در چست در منابع اطلاعاتی یا بر روی بسته بندی های زرشک صادراتی می تواند در افزایش صادرات و فروش این کالا نقش به سزایی داشته باشد. 

لیست قیمت انواع زرشک صادراتی

لیست <a href=قیمت انواع زرشک صادراتی ” class=”img-responsive aligncenter”>قیمت زرشک پفکی اعلا، قیمت زرشک در بازار مشهد، قیمت زرشک پفکی درجه یک صادراتی در سال ۹۷ و قیمت زرشک دانه اناری از جمله قیمت هایی هستند که در لیست قیمت انواع زرشک صادراتی مشاهده می شوند. زرشک در انواع مختلفی تولید می شود که بر اساس نوع نیز قیمت بندی و نرخ بندی می شوند. بنابراین در لیست قیمت این کالا نوع زرشک قید می شود. وزن بر حسب کیلو و تن و نام شرکت صادر کننده نیز از جمله برخی اطلاعاتی است که از این طریق می توان آنها را کسب نمود.

عمده فروشی انواع زرشک صادراتی در کشور

عمده فروشی انواع زرشک صادراتی در کشورشرکت های مختلفی در حال حاضر در زمینه صادرات و واردات انواع زرشک در کشور فعالیت دارند که فعالیت های آنها ممکن است در سطوح مختلفی صورت گیرد. عمده فروشان از جمله گروه های تجاری هستند که انواع زرشک صادراتی را با قیمت عمده و صادراتی به این کشور ها معرفی نموده و به بازاریابی آن می پردازند. عمده فروشان از طریق شناخت بازار های جهانی و ارسال پیش فاکتور قیمت صادراتی این کالا را به خریدار اعلام می کنند. از این رو ارسال پیش فاکتور به همین منظور صورت می گیرد. نرخ صادراتی معمولا نرخ ثابتی است و دو کشور صادر کننده و وارد کننده در این زمینه با یکدیگر به توافق می رسند.

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

قیمت روز زرشک اعلا | صادرات آن به خاورمیانه

خراسان جنوبی دارای محصولات کشاورزی مرغوبی از جمله زعفران ،عناب ،پسته و زرشک می باشد . این محصولات به صورت طبیعی سازگار  به این ناحیه از آب و هوای  ایران هستند . جالب اينكه زرشك و زعفران در فصل پاييز برداشت مي شوند. نبايد در معرض بارندگي و نم باران قرار گيرند. شرايطي كه در خراسان جنوبي مهيا است. آفتاب فراوان بخصوص در فصل پاييز در خراسان جنوبي برای خشك كردن و چيدن زرشك و زعفران ضروری و حیاتی و یک نعمت است. این مرکز قیمت روز زرشک اعلا و مشخصات زرشک خوب را ارائه می کند . اگر میزان تولید و آمار صادرات این محصول در گذشته را مقایسه کنیم به این نتیجه می‌رسیم که میزان صادرات زرشک در کشور بسیار پایین بوده است. 

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام